Cabana Le Betulle
| Wifi Wi-Fi | Sporttevékenységek Golfpálya | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Cabana Le Betulle San Martín de los Andes akár 3 vendéget is képes fogadni, és kényelmes elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint a La Pastera Che Guevara Múzeum, nagyjából 6 km-re.
Az Iglesia San José 7 km-re, az AeroAventure SMA pedig alig 11 percnyi sétára helyezkedik el a San Martín de los Andes városi nyaralótól. A közeli látnivalók közé tartozik a Chapelco is, amely csak 550 méter távolságra található.
A Cabana Le Betulle a kertre néz.
A teljesen felszerelt konyhában konyhai edények rendelkezik az ön kényelméért. A vendégek továbbá a Molina Campos & Chaco buszállomást nagyjából egy 10 perces sétára találják az 1 hálószobás szálláshelytől.
- Helyi látnivalók
- Cobisal rock climbing spot3,1 km
- El Arenal3,2 km
- Escalada Cobisal3,1 km
- Los Cipreses4,6 km
- Vieja Usina4,3 km
- Covisal3,1 km
- Canopy San Martin de los Andes2,8 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel17 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Széf
- VIP be-/kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Allergiamentes szobák
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Golfpálya
Szolgáltatások
- Idegenvezetés/Jegyiroda
Szoba felszereltsége
- Fűtés
- Ülősarok
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Cabana Le Betulle biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Cabana Le Betulle Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Cabana Le Betulle befogadóképessége?
A Cabana Le Betulle akár 3 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Cabana Le Betulle kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Cabana Le Betulle konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Az ingatlan élvezetes kilátást kínál?
Az ingatlan kertre néző kilátással várja vendégeit.